7:46 Παρασκευή 19 Απριλίου 2024

Εξαλλος κατέβηκε στον αγωνιστικό χώρο ο Μαρινάκης (φωτό)

Σε έξαλλη κατάσταση ήταν ο Βαγγέλης Μαρινάκης με τα σφυρίγματα του Τζήλου στο χθεσινό παιχνίδι με τον Αστέρα Τρίπολης. Μάλιστα από την αγωνία του με το ματς να μένει στο 1-1, κατέβηκε στον αγωνιστικό χώρο, μαζί με τον Μιχάλη Κουντούρη και τον Κώστα Καραπαπά.

Εντονες ήταν οι αντιδράσεις του Ολυμπιακού στο πρόσωπο του διαιτητή Θανάση Τζήλου.

Ο ρέφερι της αναμέτρησης με τον Αστέρα Τρίπολης άφησε ατιμώρητο το σκληρό παιχνίδι των φιλοξενούμενων, σφύριξε ελάχιστα φάουλ, ενώ κράτησε λίγο χρόνο καθυστερήσεων (4 λεπτά) σε σχέση με τον πραγματικό χρόνο που δεν παίχτηκε ποδόσφαιρο στο δεύτερο ημίχρονο.

Η φωτογραφία δείχνει το μέγεθος της αγωνίας και της προσμονής. Τι ακολούθησε; Το γκολ από το Νάτχο και οι έξαλλοι πανηγυρισμοί.