[Διαρκής ενημέρωση] Στοιχηματικός Κουμπαράς για το Μουντιάλ 2018

ΗΜΕΡΑ 1

ΗΜΕΡΑ 2

Στοιχηματικές μονάδες: 4.268,8 (κέρδος 6,72%)

Αίγυπτος – Ουρουγουάη στις 15:00 και ποντάρουμε 60 στοιχηματικές μονάδες στο Over 3,5 κίτρινες κάρτες με απόδοση 2,22.

Από το ίδιο παιχνίδι θα ποντάρουμε 100 στοιχηματικές μονάδες στο Γκολ Αργά στο Ματς (μετά το 70:00) με απόδοση 1,83.

Ποντάρουμε επίσης 50 στοιχηματικές μονάδες στη νίκη της Ουρουγουάης (1,53) σε συνδυασμό με το Χ στο ματς Μαρόκο-Ιράν (2,95).

Συνολικό ποντάρισμα 210 μονάδες. Κουμπαράς: 4.058,8 μονάδες

Τα πράγματα δεν πήγαν όπως θα τα θέλαμε, αλλά τουλάχιστον η χασούρα ήταν μικρή. Παίξαμε 210 στοιχηματικές μονάδες και πήραμε πίσω 183, καθώς μπήκε Γκολ Αργά στο Ματς Αίγυπτος – Ουρουγουάη. Για ένα μόνο λεπτό χάσαμε τη νίκη της Ουρουγουάης σε συνδυασμό με το Χ στο Μαρόκο-Ιράν που έγινε 0-1 στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων!

Κουμπαράς: 4.241,8 (κέρδος 6,04%)

Ποντάρουμε 41,8 μονάδες στο να σκοράρουν και Κριστιάνο Ρονάλντο και Ντιέγκο Κόστα με απόδοση 8,75.

Κουμπαράς: 4.200

Όλα διορθώθηκαν με το ποντάρισμά μας στο βραδυνό ματς, καθώς Ρονάλντο και Ντιέγκο Κόστα σκόραραν στα πρώτα 25 λεπτά! Φανταστικό να πληρώνεσαι απόδοση 8,75 στα μισά του πρώτου ημιχρόνου. Ποντάραμε 41,8 μονάδες και το κέρδος είναι 365,75 μονάδες

Κουμπαράς: 4.565,75 μονάδες (κέρδος 14,14%)