6:11 Κυριακή 5 Μαΐου 2024

[Διαρκής Ενημέρωση] Στοιχηματικός Κουμπαράς για το Μουντιάλ 2018

ΗΜΕΡΑ 9

ΗΜΕΡΑ 12

Μετά από αποχή δύο ημερών, διότι ο σωστός παίκτης του στοιχήματος κάνει και μία μικρή παύση (και εκμεταλλεύεται τα κέρδη των εννέα πρώτων ημερών για ένα χαλαρό σαββατοκύριακο) επιστρέφουμε με τα ματς της τελευταίας αγωνιστικής των ομίλων.

Συνεχίζουμε να πιστεύουμε πως Ρωσία, Μεξικό, Βέλγιο, Πορτογαλία, Βραζιλία, Αγγλία και Κροατία έχουν τύχη να φτάσουν στους οκτώ και πιο μακριά. Θεωρούμε σχεδόν σίγουρο πως τουλάχιστον τρεις από αυτές τις ομάδες θα βρεθούν στην τετράδα. Για σήμερα ποντάρουμε με θράσος στο Χ του αγώνα Ρωσία-Ουρουγουάη. 100 μονάδες με απόδοση 3,15.

Κουμπαράς: 4.800 μονάδες

Τραγική η εξέλιξη του αγώνα, έπρεπε να στοιχηματίσουμε σε σκόρερ, καθώς όλα τα φαβορί πέτυχαν γκολ – Καβάνι, Σουάρες, αλλά και ο Σαλάχ στο άλλο ματς – κι έτσι χάσαμε 100 μονάδες.

Τώρα θα ποντάρουμε 200 μονάδες σε αυτό το συνδυασμό, να σκοράρει και στα δύο ημίχρονα η Ισπανία με αντίπαλο το Μαρόκο (2,15) και να μπουν συνολικά 2-3 γκολ στο ματς Πορτογαλία-Ιράν (1,97).

Κουμπαράς: 4.600 μονάδες

Είναι επίσημο, το VAR έχει δώσει άλλη διάσταση στο ποδόσφαιρο και μας χάρισε ένα φανταστικό ταμείο. Όποιος πόνταρε στη δυαδούλα γλέντησε για τα καλά με δύο γκολ στις καθυστερήσεις και απίστευτη ρέντα με ποντάρισμα 200 μονάδες και κέρδος 847 μονάδες. Σκόραρε και στα δύο ημίχρονα η Ισπανία και φυσικά το Ιράν ισοφάρισε στο 92′ σε 1-1.

Κουμπαράς: 5.247 μονάδες